KONST / Litografier / Färglitografi 15978487
nr 1597 8487
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
"i manegen". Signerad, numrerad 18/100, färglitografi, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:25:40
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing